INFOR

Infor, dünya çapında 20,000’i aşkın şirketin kullanmakta olduğu Infor10 Financials Business (SunSystems), finansal yönetim ve muhasebe çözümünü geliştiren firmadır.

Infor10 Financials Business (SunSystems), 30 farklı dilde kullanımı desteklemekte olup, 190 ülkede uygulanmaktadır. Büyük şirketlerin uluslararası işlevsellik ile birleşimini sağlayan Infor10 Financials Business (SunSystems) içermekte olduğu bileşenler açısından global alanda tektir. Infor10 Financials Business (SunSystems), çözümünün temelinde nominal, borçlular ve alacaklılar proje, kasa ve kullanıcı tanımlı defterlerin işlevselliğini birleştiren sade ve entegre bir defter vardır.

Bu sayede, finansal nakli anında muhasebeleşerek gerçek zamanlı bir kayıdın oluşmasını sağlayarak finans ve muhasebe bilgilerine eksiksiz ve hızlı bir şekilde erişimi sağlayarak işletme yönetimine tam destek vermektedir. Çözüm, defteri kebir, konsolidasyon, kurumsal masraf dağıtımı, çoklu para birimi, çift tabanlı para birimi, duran varlıklar, bütçe yönetimi ve borçlu yönetimi gibi finansman yönetiminin tüm boyutları ile cevap vermekte ayrıca Sarbanes-Oxley standartlarına uygun olarak IFRS e GAAP raporlamalarını da desteklemektedir.