HAKKIMIZDA

Mali Yönetim Uygulamalarında Çözüm Ortağınız

1989 yılında donanım distribütörü olarak yaşamına başlayan Komtaş Bilgisayar, 1993 senesinde uluslararası bir çözüm olan SunSystems’ı Türkiye’de temsil etmeye başladı. Mali ve finansal alanda ilk uluslararası programı Türkiye’ye getirmiş oldu; bu alanda bir ilki gerçekleştiren kurumumuz ürünü hızlı bir şekilde lokal piyasa ihtiyaçlarına adapte ederek Arthur Andersen ile Dandy’de ilk projesini gerçekleştirdi.

Bu ilk projede tüm modülleri uygulayarak SunSystems’ın ilk Türkçe arayüzünü kullanıcılarına sundu ve Komtaş Resmi Defter Modülü’nü geliştirdi.

Ürünün analitik muhasebe, yurtiçi ve yurtdışı raporlama, kolay entegrasyon gibi ihtiyaçlara hazır çözüm olmasından başka, yetkin ve müşteri ihtiyacına duyarlı danışman kadrosu kalite-sonuç odaklı bir gelenek oluşturdu.

20 yılı aşan bu süre içinde uluslararası ve ulusal pek çok kullanıcısıyla birlikte büyüdü, 4.2’li versiyonlardan 6’lı versiyonlara geçiş projeleri başarıyla gerçekleştirildi.

Günümüzde özellikle otelcilik ve turizm alanı başta olmak üzere hizmet, dağıtım ve üretim sektörlerinde birçok başarılı projeyi tamamladı.

Veri güvenliği ve denetlenebilir olma özelliği ile de esnek ve güvenilir bir muhasebe/yönetim altyapısına gereksinim duyan kullanıcıların tercihi olarak Komtaş İş Çözümleri, uygulama ve yetkin danışmanlık hizmetleri ile teknik destek ve uygulama desteği vermeye devam etmektedir.